PROFESIONĀLĀ FOTO SKOLA

PROFESIONĀLĀ FOTO SKOLA

Skola ir uzsākusi savu darbību 2004. gadā. Mācību programma ir veidota, kā profesionālā izglītība un domāta tiem, kuri sevi ir plānojuši saistīt ar fotogrāfa profesiju.

Mēs lepojamies ar mūsu skolas absolventiem, kuri ir ļoti pamanāmi startējuši profesionālajos konkursos. Latvijas dizaina gada notikumā - konkursā „Gada Balva dizainā” galveno balvu ieguva: Mārtiņš Kuišelis (2010.g.) Anita Rozīte (2013.g.) un Lolita Kalniņa (2014.g.)

Absolventu vidū ir veiksmīgu komercdarbību uzsākušie, nu jau pazīstamie fotogrāfi Andrejs Zavadskis un Natālija Berezina.

Skola un mācību programma ir akreditēta. Beidzot mācības programmā Fotogrāfs un nokārtojot kvalifikācijas darbu audzēknis saņem Latvijas Izglītības ministrijas 2. līmeņa kvalifikācijas apliecību profesijā fotogrāfs un IES (International Education Society / London) starptautisko sertifikātu ( par papildus samaksu ). 

Mācību laiks ir 15 mācību mēneši, 3 reizes nedēļā, darba dienu vakaros no pulksten 18.00 līdz 21.00. Mācību laikā tiks apgūtas pilnvērtīgas zināšanas fotogrāfijas vēsturē, digitālā fotogrāfijā un tās apstrādē, fotogrāfa darba tehnoloģijā apgūstot fotokameru un objektīvu uzbūvi un to tehniskās īpašības, gaismu un tās īpašības, uzņemšanas parametrus, fotogrāfijas izteiksmes līdzekļus, fotogrāfijas žanrus, zīmēšanu un kompozīciju, foto grimu, komercmodes stilus un imidža veidošanu, mākslas vēsturi, režiju, saskarsmes psiholoģiju un biznesa pamatus, lai aprēķinātu izdevumus fotostudijai un foto sesijai. 

Skola piedāvā arī kursus. vairāk informācīja par kursiem šeit.

 

 

 

...

Berta.me